2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Dębica
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk - Automatyk

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk - Automatyk

Miejsce pracy: Dębica

Twój zakres obowiązków

·         posługiwanie się dokumentacją techniczną, schematami ideowymi i montażowymi,

·         przygotowanie zespołów elektrycznych i elektromechanicznych do montażu,

·         montaż elektrycznego, elektromechanicznego i wyposażenia wytwarzanych maszyn i urządzeń,

·         sprawdzanie prawidłowości wykonania montażu wytwarzanych sprzętów i urządzeń, uruchamianie po montażu,

·         ocena stanu technicznego, diagnozowanie przyczyn awarii maszyny lub urządzenia pod kątem wyposażenia elektrycznego, elektromechanicznego i elektronicznego.

·         prace przy wdrożeniach nowych projektów,

·         udział w rozwiązywaniu problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych.

 Nasze wymagania

·         wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,

·         znajomość specyfiki eksploatacji, napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki (wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki będzie dodatkowym atutem),

·         umiejętność korzystania ze schematów ideowych,

·         znajomość rysunku technicznego,

·         konstruktywne podejście do stawianych zadań, nastawione na uzyskanie rezultatów,

·         gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska,

·         dyspozycyjność, także do możliwych wyjazdów służbowych,

·         zaangażowanie i chęć rozwoju.

To oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę na pełny etat,

·         wynagrodzenie brutto: 5 500 – 6 500 zł w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

·         samochód dyspozycyjny do wyjazdów służbowych,

·         perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych,

·         możliwość zdobywania doświadczenia w zakładach przemysłowych na terenie całej Polski,

·         praca stacjonarna w systemie jednozmianowym,

·         praca w firmie o ugruntowanej pozycji, od ponad 20 lat na rynku

·         możliwa praca od zaraz

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 913693898