2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Świecie
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk/Automatyk

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Presbar oferuje nowoczesne produkty oraz usługi związane z naprawą, modyfikacją i budową nowych maszyn i urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej, w tym przede wszystkim pneumatyki. Produkujemy komponenty do przemysłu maszynowego, papierniczego oraz chemicznego. Obecnie poszukujemy doświadczonego i zdolnego automatyka, który dołączy do naszego zespołu. Pracownik na tym stanowisku  będzie  realizował prace na terenie zakładu przemysłowego.

Miejsce wykonywania prac: Świecie

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa, konserwacja, przeglądy, remonty, modernizacja oraz montaż urządzeń, instalacji pneumatycznych i sieci o napięciu do 1kV;

  • Naprawa, montaż i demontaż podzespołów maszyn i urządzeń oraz układów zasilająco-sterowniczych;

  • Budowa tras kablowych

  • Wykonywanie działań zapobiegających powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (automatyk, elektryk, elektronik, mechatronik);

  • Uprawnienia energetyczne G1, kategoria E i D - obie w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym;

  • Precyzja i dokładność w pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolność pracy na wysokości

OFERUJEMY

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Umowę o pracę na pełen etat albo umowa B2B

·         Prace w systemie jednozmianowym

·         Praca w doświadczonym zespole

·         Premie

Prosimy  wysyłać CV klauzulą  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 906514764