2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Przecław
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk / Automatyk / Elektromechanik

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przecław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Solid Serwis Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo pracodawca z osiemnastoletnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • Wszechstronną, interesującą, długofalową oraz stabilną pracę w dobrze rozpoznawalnej i prężnej firmie z dobrą opinią w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów

  • Zgrany i zaangażowany zespół specjalistów

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i fachowej wiedzy

  • Zapewnienie niezbędnych szkoleń

  • Podczas wykonywania prac stałe wsparcie pozostałej części zespołu

  • Firmowa karta MultiSport dla aktywnych

  • Prywatna opieka zdrowotna w pakiecie medycznym LuxMed

  • umowę o pracę lub dla chętnych B2B

Nasze Oczekiwania:

  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia elektryczne

Podstawowe obowiązki:

  • Diagnostyka elementów wykonawczych oraz elementów sterowania układów wentylacyjnych i chłodniczych ze wsparciem serwisu

  • Montaż, wymiana lub naprawa elementów wykonawczych oraz elementów sterowania układów wentylacyjnych i chłodniczych ze wsparciem serwisu

Zachęcamy do składania CV

Lokalizacja

Przecław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przecław
ID: 913692971