2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektryk Automatyk / Mechanik - Ceramika Paradyż

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Tomaszów Maz.

Poznaj swoje miejsce pracy

Skopiuj proszę link do przeglądarki internetowej aby poznać swoje miejsce pracy:

www.paradyz.com/storage/kariera/techniczny.mp4

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska: Elektryk - Automatyk, Mechanik

ZADANIA:

  • Kontrola stanu technicznego oraz udoskonalanie maszyn i urządzeń.
  • Naprawa, montaż, demontaż, konserwacja, remonty i przeglądy przydzielonych maszyn i urządzeń.
  • Kontrola i naprawa zabezpieczeń BHP maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem maszyn i urządzeń oraz ciągów technologicznych.
  • Przygotowywanie katalogu części.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe, preferowane kierunki: mechanika, automatyka, robotyka, elektryka, energetyka, mechatronika.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki, automatyki.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się aparaturą pomiarową.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.
  • Umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy bez okresu próbnego lub na czas nieokreślony.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Refundację kosztów kształcenia.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Karta przedpłacona nawet 550 zł netto kwartalnie.
  • Dowóz pracowników do miejsca pracy na trasie Opoczno - Tomaszów Maz. - Opoczno.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 479045155