2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stężyca
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektryk - Automatyk (oferta pracy)

Lokalizacja

Stężyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Samodzielny montaż i okablowanie elektryczne maszyn

  • Projektowanie układów automatyki

  • Podłączanie czujników, serwonapędów, silników, kamer

  • Programowanie sterowników PLC i HMI

  • Przeprowadzanie inspekcji z pomocą czujników wizyjnych (Keyence, Cognex)

Nasze wymagania:

  • Podstawowa znajomość funkcji urządzeń automatyki (PLC, przekaźnik, falownik itp.)

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • Podstawowa znajomość programowania sterowników PLC

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu będzie atutem

  • Poszukujemy osoby z doświadczeniem jak też osoby chętnej do przyuczenia i rozwoju

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia. Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania pracy.

Miejsce pracy: BECKER Rafał Becker, ul. Firmowa 1, 83-322 Stężyca.

CV należy przesyłać na adres e-mail: praca(at)becker.pl  w tytule wiadomości: Elektryk/Automatyk

Lokalizacja

Stężyca,

Pomorskie

Pomorskie, Stężyca
ID: 909705630