2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sokołów Podlaski
Dodane 02 maja 2024

Elektryk / Automatyk Stalfa

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakres zadań:

  • diagnozowanie stanu technicznego maszyn

  • wykrywanie i usuwanie awarii

  • przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń, oświetlenia i zasilania

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

  • przestrzeganie przepisów i zasad bhp, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką oraz elektryką

  • posiadane uprawnień G1 (E i D) powyżej 1 kV

  • mile widziane uprawnienia na obsługę i/lub konserwację urządzeń transportu bliskiego oraz podnośnik koszowy

  • znajomość obowiązujących przepisów niezbędnych do wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (tj. ubezpieczenie na życie, ZFŚS, MultiSport).

Przesłanie CV bądź innych dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych przez Stalfa Sp. z o.o. (ul. Oleksiaka Wichury 2, 08-300 Sokołów Podlaski) w celu prowadzenia bieżących procesów rekrutacyjnych.

W każdym momencie masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody.

Administratorem danych osobowych jest Stalfa Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji.

Przed przesłaniem dokumentów oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępną w zakładce zastrzeżenia prawne na www.polimex-mostostal.pl.

Wysyłanie CV potwierdza zapoznanie się z tymi informacjami.

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 889282048