2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Poniatowa
Dodane 15 kwietnia 2024

Elektryk-Automatyk z doświadczeniem

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poniatowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • realizacja przeglądów,

  • naprawa maszyn i urządzeń,

  • niezwłoczne i skuteczne usuwanie awarii,

  • rzetelna analiza stanu urządzeń/ instalacji oraz wyników przeglądów,

  • rzetelna ewidencja podjętych działań w obowiązującej dokumentacji technicznej,

  • kompleksowa analiza przyczyn awarii i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – elektryczne,

  • ogólna wiedza z zakresu elektryki, automatyki,

  • wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników,

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami do prac elektronicznych,

  • umiejętność obsługi szaf sterowniczych,

  • doświadczenie w diagnozowaniu usterek,

  • uprawnienia SEP do 1kV - lub gotowość podejścia do kursów/szkoleń

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Poniatowa,

Lubelskie

Lubelskie, Poniatowa
ID: 911873560