2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektryk - bezpłatny przewóz z Bytomia

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Masz doświadczenie w pracy elektromechanika, szukasz nowych wyzwań albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z utrzymaniem ruchu?

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Brembo i zaaplikowania na stanowisko:

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Mamy dla Ciebie:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Pakiet benefitów m.in. system premii rocznych, system nagród KAIZEN oraz pakiet socjalny („Wczasy pod gruszą”, bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)

  • Prywatną Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Główne zadania na tym stanowisku:

Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych,

  • Okresowe inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, konserwacje,

  • Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego,

Znajdziesz się u nas, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka,

  • Posiadasz umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy).

  • Obsługujesz komputer oraz pakiet MS Office (Word, Excel),

  • Jesteś wielozadaniowy.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym oraz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 881574504