2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Strzelce Opolskie
Dodane Dzisiaj o 08:59

Elektryk/Brygadzista

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty  w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego,  jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr ref.: EBST 01/2023

Twój zakres obowiązków:

· Obsługa GSZ  110/6 kV  i sieci energetycznej Zakładu.

· Eksploatacja i obsługa Stacji transformatorowych i rozdzielczych WN, SN i nn.

· Eksploatacja i obsługa sieci przesyłowych, instalacji i urządzeń energetycznych i elektrycznych.

· Utrzymywanie w sprawności technicznej, realizacja napraw i kontrola pracy

urządzeń i instalacji elektrycznych.

· Uczestniczenie w  przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych oraz kontrola ich realizacji.

· Przestrzegania zasad BHP i p.poż. przy wykonywaniu prac przy instalacjach i urządzeniach elektrycznych.

· Pomiary termowizyjne i elektryczne rozdzielni, instalacji i odbiorników energii.

· Zabezpieczanie dokumentacji technicznej sieci i urządzeń elektrycznych.

Nasze wymagania:

· Wykształcenie zawodowe, kierunek elektryczny

· Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

· Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

· Uprawnienia energetyczne gr. 1 E+D bez ograniczeń.

To oferujemy:

· Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

· Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

· Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

· Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

· Program poleceń pracowniczych.

· Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

· Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny).

· Dofinansowanie do żłobka/przedszkola.

· Karnet na basen.

· Darmowe zajęcia sportowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 910495547