2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Ruda Śląska
Dodane 29 kwietnia 2024

ELEKTRYK budowlany - Niemcy

Wynagrodzenie

18 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Aktualnie poszukujemy 2-4 elektryków do pracy w Niemczech. Nawiązujemy współpracę z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi oraz większymi firmami.

Zakres zadań:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach

  • surowy montaż

  • biały montaż

Czego możesz oczekiwać podejmując z nami współpracę?

  • Satysfakcji – oferujemy najwyższe stawki godzinowe na rynku

  • Stabilności – gwarantujemy Tobie długotrwałe i ciągłe zlecenia

  • Komfortu – ustalamy dogodny system zjazdów do domu

  • Bezpieczeństwa – pomagamy w sprawach administracyjnych i organizacyjnych

Czego będziesz potrzebował do współpracy?

  • Aktywnej działalności gospodarczej – rozliczamy się godzinowo, na fakturę

  • Podstawowych narzędzi i ubrania roboczego – wyposażenie i BHP to dla fachowca rzecz oczywista

  • Własnego samochodu – do dojazdu na zlecenie – wystarczy 1 auto na grupę

Znajomość języka jest mile widziana, ale niewymagana

Osoba kontaktowa:

Jakub Sieczkowski

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 726190872