2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Płock
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk/Diagnosta

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas:

Dołącz do Drużyny Auto Forum

Grupa Auto Forum to jedna z najszybciej rozwijających się grup dealerskich.

W swoim portfolio mamy cztery marki:

  • Mercedes Benz,

  • Skoda,

  • Volkswagen,

  • Hyundai.

W ostatnim czasie postawiliśmy na rozwój i ekspansję.

Latem ubiegłego roku otworzyliśmy w nowej lokalizacji pod Płockiem salon Mercedes-Benz z najnowocześniejszym serwisem w Polsce.

Za to już w II kwartale 2024 roku otworzymy salon i serwis marki Mercedes Benz na warszawskim Wawrze.

Otrzymaliśmy nominację w kategorii Grupa Dealerska Roku w nagrodach Miesięcznika Dealer.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk/Diagnosta

Podstawowe zadania:

· Obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych, elektrycznych, hybrydowych zgodnie z technologią producenta;

· Diagnozowanie usterek związanych z elektroniką w samochodzie;

· Obsługa urządzeń diagnostycznych;

· Diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi;

· Dbałość o stanowisko pracy i powierzone mienie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

· Doświadczenie jako elektryk lub diagnosta- co najmniej 1 rok;

· Wiedza z zakresu elektryki i elektromechaniki pojazdowej;

· Znajomość programów diagnostycznych;

· Umiejętność pracy w zespole;

· Sumienność i rzetelność;

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia- umowa o pracę;

· Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

· Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;

· Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 911271862