2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Reda
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektryk do firmy produkcyjnej w Redzie

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna w branży spożywczej  z siedzibą w Redzie zatrudni doświadczonego elektryka, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby zdolnej, zaangażowanej i profesjonalnej, gotowej podjąć wyzwania związane z utrzymaniem sprawnego funkcjonowania naszych instalacji elektrycznych.

Obowiązki:

  • Prowadzenie prac związanych z utrzymaniem ruchu i konserwacją maszyn elektrycznych.

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych oraz naprawa instalacji.

  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów sprzętu elektrycznego.

  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w zakresie doskonalenia procesów produkcyjnych.

  • Optymalizacja instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne związane z elektryką lub pokrewne.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa elektrycznego.

  • Samodzielność w działaniu oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Uprawnienia SEP.

  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę zlecenie

  • Odzież roboczą

  • Ciepłe posiłki

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 882381750