2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Jarocin
Dodane 02 kwietnia 2024

Elektryk / Elektro-mechanik

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nowoczesne Przedsiębiorstwo LEASING RBB działające w ramach Grupy RBB w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTRYK / ELEKTRO-MECHANIK

 Zadania:

  • utrzymywanie maszyn, urządzeń i infrastruktury obiektów w stanie sprawności technicznej w zakresie elektrycznym,

  • prowadzenie konserwacji, napraw i remontów instalacji elektrycznej,

  • zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

  • dokumentowanie wykonywanej pracy,

  • bezwzględne zachowanie przepisów BHP,

  • utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy.

 Wymagamy:

  • wykształcenie średnie / zawodowe o profilu elektrycznym/elektryczno-mechanicznym,

  • doświadczenie zawodowe min 2 lata (opcjonalnie istnieje możliwość przyuczenia),

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn, instalacji i urządzeń przemysłowych,

  • mile widziana podstawowa umiejętność obsługi programów z zakresu utrzymania ruchu,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • wiedzę na temat zasad działania i budowy podstawowych urządzeń elektrycznych,

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

  • brak przeciw wskazań do pracy na wysokości,

  • umiejętność pracy zespołowej.

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie dbającej o swoich pracowników,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wdrożenie do wykonywania pracy na wyżej wymienionym stanowisku,

  • perspektywę długiej współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów socjalnych,

  • pakiet medyczny,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.

 Miejsce pracy: Jarocin

 Istnieje możliwość dołączenia innych dokumentów: list motywacyjny, rekomendacje, certyfikaty, inne

 Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 866828361