2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Łańcut
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk / Elektromechanik

Lokalizacja

Łańcut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·         współpraca z pionem produkcyjnym i koordynowanie działań w obszarze utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych

·         nadzór nad dedykowanym parkiem maszynowym, zmiany oprzyrządowania, modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych

·         montaż i uruchomienie nowych projektów, instalacja nowych maszyn i urządzeń,

·         planowanie i organizowanie przeglądów oraz konserwacji parku maszynowego,

·         wykonywanie napraw warsztatowych i ogólnozakładowych,

·         prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywaniem przeglądów i napraw,

·         wdrażanie technicznych rozwiązań usprawniających pracę pionu produkcji,

·         terminowe oraz jakościowe realizowanie powierzonych czynności

·         raportowanie wykonanych zadań,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • uprawnienie SEP - G1 (eksploatacja i dozór E,D)

  • 2-letnie doświadczenie w pracy o zbliżonym zakresie obowiązków

  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektryki, obsługi, modernizacji i konserwacji maszyn i urządzeń

  • znajomość podstaw mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • zdolność szybkiego analizowania i rozwiązywania problemów,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwość rozwoju własnych kompetencji

  • indywidualne podejście do pracownika

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie do karty Multi Sport i profesjonalnych szkoleń

  • rabat pracowniczy w sklepie firmowym

Lokalizacja

Łańcut,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łańcut
ID: 892904833