2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Alicja Szuniewicz
Dodane Dzisiaj o 13:51

Praca | operator maszyn CNC | Psie Pole | do 6600 zł brutto

Wynagrodzenie

5 500 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spokojne tempo pracy w nowoczesnym zakładzie - jedyna firma we Wrocławiu z takim klimatem. Ludzie chcą tu pracować

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Operatorów maszyn CNC

Wynagrodzenie 5500-6600 zł brutto + premie

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 5500 zł - 6600 zł brutto na start + dodatki
  • możliwość uzyskania podwyżki po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • stopniowe wdrożenie i opieka doświadczonego pracownika
  • spokojne tempo pracy cały rok
  • karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, wczasy pod gruszą, stołówka na terenie zakładu i wiele więcej

zadania

  • obsługa maszyn CNC do obróbki metalu
  • kontrola gotowego produktu zgodnie z rysunkiem technicznym

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC lub ukończonego kursu
  • umiejętności pracy z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi np. suwmiarką
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912197148