2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kędzierzyn-Koźle
  6. Pozostałe oferty pracy - Sławięcice
Rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk/elektromonter

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Sławięcice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma DREWMAX mająca siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje pracownika na stanowisko elektryk / monter szaf sterowniczych oraz na stanowisko elektromonter.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + premia uznaniowa + dodatki
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę

WYMAGANIA OD KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne
  • Uprawnienia elektryczne kategoria E do 1 kV
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w montażu rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Zdolności manualne, dokładność, staranność
  • Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż i łączenie rozdzielnic oraz skrzynek elektrycznych
  • Praca na podstawie instrukcji instalacji i schematów elektrycznych

Po otrzymaniu dokumentów aplikacyjnych zostaną do Pani/Pana przesłane zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o ich uzupełnienie i odesłanie.

Klauzula Informacyjna Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwanym też ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych [RODO], niniejszym informujemy, że:

1) Administratorem danych osobowych potencjalnych pracowników, gromadzonych przez nas w związku z prowadzonymi rekrutacjami - jest spółka DREWMAX Sp. z o.o. w Kędzierzynie Koźlu (47-230) przy ul. Strzeleckiej 5, wpisane do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr  0000994333, NIP: 7490002138, Regon: 53*****95 (dalej: Administrator). Kontakt z Administratorem w sprawach związanych z ochroną danych osobowym jest możliwy w formie telefonicznej pod nr 774810122 lub pocztą elektroniczną na adres rodo(at)drewmax.net.pl. Szczegółowa polityka prywatności Administratora znajduje się na witrynie: www.drewmax.net.pl

2) Dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Pana(i) zgodę (art. 6 ust. 1 lit a RODO). Przysługuje Panu(i) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

3) Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym RODO - przez okres prowadzenia rekrutacji, w związku z którą zostały zebrane, lub też w związku z przyszłymi rekrutacjami (zależnie od zakresu zgody, o której mowa powyżej).

4) Administrator zgodnie z art. 22(1) kodeksu pracy może żądać od osób ubiegających się o zatrudnienie podania następujących danych osobowych: a) imię (imiona) i nazwisko; b) data urodzenia; c) dane kontaktowe; d) wykształcenie; e)kwalifikacje zawodowe; f) przebieg dotychczasowego zatrudnia. Osoby ubiegające się o zatrudnienie mogą udostępnić dalsze dane dobrowolnie. Odmowa udostępniania takich dalszych danych nie spowoduje powstania żadnych negatywnych konsekwencji.

5) Pana(i) dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim wyłącznie w przypadku, gdy będzie to dopuszczalne na podstawie przepisów prawa. Odbiorcami danych mogą być zwłaszcza administratorzy infrastruktury Administratora, a także osoby przy pomocy których Administrator przeprowadza rekrutację.

6) Administrator może przekazywać Pana(i) dane osobowe do państw trzecich (poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego). W takim wypadku dane będą zabezpieczone w sposób wymagany przez powszechnie obowiązujące przepisy, w szczególności poprzez zastosowanie tzw. standardowych klauzul umownych (SCC).

7) Pana(i) dane nie będą stanowić podstawy dla podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym w formie profilowania.

8) Ma Pan(i) prawo żądania od Administratora dostępu do swych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także przeniesienia danych;

9) Nadto, ma Pan(i) też prawo wnieść sprzeciw względem dalszego przetwarzania danych. 10) W przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się z naruszeniem prawa, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Sławięcice
ID: 619691931