2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wiślina
Dodane 15 maja 2024

Elektryk/ Elektromonter

Lokalizacja

Wiślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Follett Europe Polska sp. z o.o. otworzyła swoją fabrykę w Mokrym Dworze w 2005 roku. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości, innowacyjne i niezawodne urządzenia gastronomiczne ze stali nierdzewnej dla sieci restauracji.

Naszą podstawową wartością jest zapewnienie stuprocentowej satysfakcji naszych Klientów poprzez dostarczanie profesjonalnych, konkurencyjnych rozwiązań i niezawodnego wsparcia podczas całego procesu użytkowania naszego sprzętu.

Od 2019 roku jesteśmy częścią QualServ - światowego lidera w branży urządzeń gastronomicznych, przetwarzania żywności, oraz wyposażenia wielu innych segmentów przemysłu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK/ ELEKTROMONTER

Twój zakres obowiązków :

  • Montaż instalacji elektrycznych oraz rozdzielni elektrycznych w urządzeniach gastronomicznych.

Nasze wymagania :

  • Umiejętność samdzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego;

  • Umiejetnosć czytania schematów elektrycznych;

  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych;

  • Uprawnienia SEP E;

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu pracy,

  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6-14, 14-22,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie,

  • pracę z doświadczonym zespołem,

  • możliwość awansu i rozwoju osobistego.

Nasze benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • firmowa drużyna sportowa,

  • parking dla pracowników,

  • premia roczna (uzależniona od wyników firmy).

Lokalizacja

Wiślina,

Pomorskie

Pomorskie, Wiślina
ID: 890259508