2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Tarnów
Dodane 10 kwietnia 2024

Elektryk - Elektromonter

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy Elektryków - Elektromonterów.

Opis stanowiska pracy:

-montaż tras kablowych, oświetlenia, osprzętu elektrycznego,

-wykonanie instalacji elektrycznej, p.poż., odgromowej,

-prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych,

-montaż linii technologicznych, podłączanie urządzeń przemysłowych,

Wymagania:

-Duże doświadczenie w zawodzie, Samodzielność,

-Mile widziane ważne uprawnienia SEP, Ważne uprawnienia UDT(zwyżki),(istnieje możliwość wyrobienia uprawnień przez naszą firmę),

Oferujemy:

-Umowę o pracę lub współpracę na (jdg),

-Wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (5 000 zł - 15 000 zł/miesięcznie)

-Stabilne zatrudnienie, Wieloletnią współpracę,

-Praca woj. małopolskie (codzienne powroty do domu), Praca w delegacji, Praca za granicą,

Wykonujemy Głównie:

-Hale magazynowe, produkcyjne, linie technologiczne, budynki biurowe, wielorodzinne, użyteczności publicznej.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 910734753