2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Tuszyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Elektryk / Elektromonter

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EL-MOT poszukuje doświadczonego elektryka/elektromontera, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy kandydata z umiejętnościami w obszarze instalacji elektrycznych, naprawy i konserwacji. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych zadań związanych z instalacjami elektrycznymi.

Obowiązki:

  • Instalacja, konserwacja, budowa i naprawa systemów elektrycznych i energetycznych.

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych

  • Czytanie i interpretacja schematów elektrycznych

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i procedur pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie elektryki

  • Doświadczenie zawodowe w instalacjach elektrycznych (minimum 2 lata)

  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych

  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Uprawnienia SEP E

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP D

  • UDT

  • Prawo jazdy B, C

  • Uprawnienia na koparko ładowarkę

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Przyjazne środowisko pracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na nowe wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Tuszyn,

Łódzkie

Łódzkie, Tuszyn
ID: 911002209