2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Lubuskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Świebodzin
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektryk, elektromonter

Wynagrodzenie

3 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Elektryk/elektromonter ( Monter Instalacji Niskoprądowych )

Opis stanowiska :

P-System to firma z fajną atmosferą pracy i sympatycznym zespołem pracowników. Jesteśmy na rynku od 2011 roku i możemy się pochwalić dużym doświadczeniem i wiedzą. Wykonujemy prace elektryczne i teletechniczne na terenie obiektów Użyteczności Publicznej i przemysłowych na terenie województwa Lubuskiego . Obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy, większą ilością realizowanych budów, poszukujemy:

ELEKTRYKÓW, ELEKTROMONTERÓW I POMOCNIKÓW

Jeżeli masz już dość:

  • pracy po 10 czy 12 godzin na dobę

  • pracy w weekendy

  • delegacji

  • pracy "pod presją czasu"

  • bezpłatnych przerw pomiędzy kolejnymi zleceniami

  • zatrudnienia bez umowy o pracę

Jeżeli również:

  • masz doświadczenie w wykonywaniu i uruchamianiu instalacji elektrycznych na dużych budowach (podłączeniach osprzętu elektrycznego, podłączeniach rozdzielnic, uruchomieniach instalacji elektrycznych, układaniu przewodów)

  • znasz systemy sap, dso, cctv, kd, rcp, sswin i inne oraz potrafisz wykonać instalację według dostarczonego projektu

  • posiadasz zmysł estetyczny

  • potrafisz pracować w zespole

  • jesteś sumienny i punktualny

Zapraszamy do zespołu! Nie masz jak przesłać CV? To nie jest duży problem - dla nas liczysz się TY i Twoje doświadczenie! Zadzwoń do nas - z pewnością się dogadamy! Zaprosimy Cię na szybką rozmowę kwalifikacyjną, a jeśli się dogadamy to już po kilku dniach możesz u nas pracować (oczywiście po zrobieniu badań, za które płacimy). Jeśli chcesz wysłać nam swoje CV - super, ale pamiętaj proszę o zamieszczeniu klauzuli znajdującej się poniżej z uwagi na RODO.

Nasz pakiet startowy dla Ciebie:

  • umowa o pracę - bez tego dokumentu nikogo na budowę nie wpuścimy

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w umówionym terminie (przelew lub gotówka)

  • praca w Województwie Lubuskim i ścisłych okolicach (obecne budowy m.in.: Świebodzin , Babimost , Cibórz, Międzyrzecz)

  • ciągłość prac (mamy już zajęty kalendarz do 2025 roku włącznie)

  • normalne warunki socjalne

  • praca narzędziami tylko uznanych marek (Hilti, Milwaukee, Knipex, Bosch, Sonel itd.)

  • ubrania robocze, buty, środki ochrony

  • wypłata zależy wyłącznie od Ciebie - od Twoich umiejętności i doświadczenia oraz zaangażowania - chłopaki zarabiają od 3 600 przez 8 500 zł i więcej na rękę (kwota netto)

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 913889180