2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Czeladź
  6. Budowa / remonty - Kolonia Rożka
Dodane 04 kwietnia 2024

elektryk/elektromonter

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czeladź, Kolonia Rożka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Przybylski Security Systems w związku z rozbudową działu technicznego poszukuje pracowników o specjalizacji elektryk

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych

  • Montaż tras kablowych i układanie okablowania

  • Montaż elementów systemów, wiercenie, bruzdowanie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • umiejętność czytania schematów, dokumentacji

  • Rzetelność i dokładność, umiejętność pracy w zespole

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

    mile widziana

  • prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na podnośniki samojezdne

  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat , przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Pracę w różnorodnych projektach, co zapewnia ciekawe i urozmaicone wyzwania

  • Prace od Poniedziałku do Piątku na terenie Śląska

  • Dla chętnych płatne nadgodziny

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Szkolenia

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Kolonia Rożka
ID: 908770556