2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Świętochłowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektryk - elektromonter do Niemiec

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 14 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

W tej chwili poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Elektryk - elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy

Twój zakres obowiązków:

  • Budowa i montaż tras kablowych

  • Montaż linii kablowych

  • Montaż gniazdek, przełączników

  • Montaż instalacji elektrycznych

  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia

  • Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe

  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy:

  • Polska umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony, pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stawka netto 12-15€/godz. - ustalana indywidualnie podczas rozmowy z Kierownikiem Projektów

  • Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy

  • Zapewniamy samochód służbowy w miejscu pracy, z kartą paliwową

  • Pokrywamy koszty dojazdu i planowych zjazdów (samochód osobowy lub przewoźnik), zjazdy co 4-6 tyg.

  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (UDT, SEP)

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku “aplikuj”.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV z umieszczoną zgodą rekrutacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj.: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, przez Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Sikorskiego 91, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych projektach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z EIP Sp. J., potencjalnym partnerom biznesowym do celów związanych z prowadzonym procesem rekrutacji. Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne. Podstawa przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mam prawo wycofać w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowaniu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 908782748