2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Jarosław
Dodane 02 kwietnia 2024

Elektryk - Elektromonter – Instalacji Automatyki Przemysłowej

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

•                Miejsce wykonywania pracy: 37-522 Szówsko, Ul. Książąt Czartoryskich 28

•               Pełny etat

•               Typ umowy: Umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

Zadania:

•    montaż i okablowanie szaf sterowniczych,

•          wykonywanie tras kablowych: koryta siatkowa, perforowane, pełne

•           montaż i okablowanie urządzeń elektrycznych (czujniki, silniki, elektrozawory itp)

•           wykonanie okablowania obiektu na podstawie dokumentacji, instalacje systemów sterowania i pneumatyki

•          naprawy sprzętu elektrycznego

Wymagania:

•           Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrotechnika, automatyka przemysłowa

•           doświadczenie w zawodzie elektryk, instalator, systemów automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem,

•           ogólna znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (PLC, HMI, czujniki, falowniki, itp.)

•          ogólna znajomość układów pneumatyki przemysłowej

•         umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji

•          sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną prace

•          chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

•          dyspozycyjność (gotowość do pracy w nadgodzinach, gotowość do wyjazdów służbowych na montaże – zdarzają się wyjazdy do kilku razy w roku na 3-10 dni)

•           samodzielność

•          umiejętność pracy w zespole;

•          uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

•           prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

•          zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie: producenta maszyn dla przemysłu, realizującej zlecenia dla firm polskich i zagranicznych

•           zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•          wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

•          wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

•    możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych,

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 908908193