2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Poddębice
Dodane 03 kwietnia 2024

Elektryk, elektromonter, instalator, pomoc elektryka

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poddębice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków: • montaż tras kablowych, • wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych,wykonywanie instalacji oświetleniowej, • montaż osprzętu elektrycznego.

Wymagania: • prawo jazdy kat. B, • mile widziane uprawnienia SEP, UDT, • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematów elektrycznych), • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz zdolności manualne, • dyspozycyjność, sumienność,.

Kilka wakatów, osoby do przyuczenia, tylko z chęcią rozwoju osobistego w branży

Lokalizacja

Poddębice,

Łódzkie

Łódzkie, Poddębice
ID: 909327552