2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Elektryk - Elektromonter. Niemcy, od zaraz. niem umowa

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Praca w Niemczech jako Elektryk/Elektromonter w MT Industrietechnik GmbH & Co.KG!

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie instalacji elektrycznych, ta oferta może Cię zainteresować. Oto krótkie i ciekawe ogłoszenie:

Elektryk/Elektromonter w MT Industrietechnik GmbH & Co.KG

  • Lokalizacja: Południe Niemiec.

  • Zatrudnienie: Niemiecka umowa o pracę bez pośredników.

  • Stawka: Od 18 euro/h i w górę (w zależności od klienta) + 36 diety dziennie.

  • Inwestycja: Obiekty przemysłowe.

Obowiązki:

  • Montaż, podłączenie i serwis urządzeń.

  • Układanie kabli i tras kablowych.

  • Okablowanie rozdzielnic/skrzynek elektrycznych.

  • Montaż/demontaż liczników oraz innych urządzeń pomiarowych.

Wymagania:

  • Język niemiecki do zrozumienia poleceń w pracy (level i gramatykę nie sprawdzamy).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w branży elektrycznej i elektromechanicznej.

  • Odpowiednie wykształcenie w kierunku elektrycznym.

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę opartą na niemieckiej umowie o pracę.

  • Diety w wysokości 36 euro dziennie.

  • Pomoc z zakwaterowaniem (opłata po stronie pracownika).

  • Bank godzin na nadgodziny.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem.

  • Płatny urlop (25 dni w pierwszym roku, 30 dni od drugiego roku).

  • Premie urlopowe i świąteczne.

  • Nowoczesną odzież roboczą i narzędzia.

Dodatkowe informacje:

  • Zwrot kosztów za paliwo: 0,25 €/km (od granicy do miejsca pracy).

  • Zapoznaj się z naszą firmą na stronie internetowej.

Kontakt:

  • Telefon: 53*******36 / 502 267 530 (WhatsApp)

  • SMS/WhatsApp: Wyślij wiadomość o treści “elektryk MT”, oddzwonimy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916628433