2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 24 kwietnia 2024

elektryk/elektromonter/pomocnik

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Uwaga! W związku z powiększaniem działalności poszukuję pracownika na stanowisko elektryk/elektromonter/ pomocnik. Praca głównie na terenie Bydgoszczy.

Zadania;

-rozkładanie instalacji elektrycznych na mieszkaniach

-montaże oświetlenia/gniazdek, itp.

-rozkładanie tras kablowych teletechnicznych

Wymagania;

-umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami oraz elektronarzędziami

-mile widziane doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych/teletechnicznych

-mile widziane prawo jazdy kat. B

-mile widziana umiejętność czytania projektów budowlanych/elektrycznych

Oferuję;

-stawkę godzinową zależną od posiadanych umiejętności

-umowę zlecenie na okresie próbnym, następnie umowę o pracę

-przeszkolenie przy rozkładaniu instalacji

CV proszę o wysyłanie poprzez portal OLX

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 824208045