2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Wejherowo
Dodane 04 kwietnia 2024

Elektryk Elektromonter Praca w Niemczech Umowa Dojazdy Zakwaterowanie

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma prosperująca na terenie Niemiec – zajmuje się kompleksowym wykonawstwem robót elektroinstalacyjnych na nowych obiektach szkolnych, biurowych oraz instytucjach Państwowych w chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

-Elektromonter/ Elektryk

Wszystkie budowy są nowe, i 99% obiektów jest podobna do siebie, różnią się jedynie wielkością.

Wnętrza są z płyt G/k . konstrukcje drewniane i stalowe, Bardzo proste, czyste i przyjemne w wykonywaniu prac.

Miejsce pracy: NIEMCY

Zakres obowiązków:

wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

montaż i podłączanie aparatury

układanie i montaż tras kablowych

montaż osprzętu elektroinstalacyjnego

montaż opraw.

dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

Przede wszystkim chęci do pracy, jak są chęci to reszta już sama przyjdzie.

Maksymalny wiek pracownika do 45-Lat.

Prawo jazdy kat. B - mile widziane

Doświadczenie przy pracach elektrycznych,

Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Znajomość podstawowej aparatury

Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

Precyzja, dokładność i ostrożność przy wykonywaniu powierzonych zadań oraz przestrzeganie zasad BHP,

Tylko osoby nie mające uzależnień (nie licząc papierosów)

Preferujemy osoby z województw Pomorskiego im bliżej Wejherowa tym lepiej.

Oferujemy:

pracę na podstawie umowy o pracę. ( okres próbny około jednego, dwóch wyjazdów)

pracę w miłych i dobrych warunkach.

pełne wyposażenie pracownika w strój oraz wszelkie narzędzia niezbędne do pracy,

bezpłatne zakwaterowanie,  bezpłatny dojazd do pracy i miejsca zakwaterowania, bezpłatne i regularne zjazdy do Polski.

Regularne wynagrodzenia.

Zjazdy średnio: 4tyg na 1

Wynagrodzenie (w zależności od kursu Euro) od 45zł do 70zł na rękę/netto na godzinę ( bez żadnych dodatkowych kosztów, po za jedzeniem) adekwatne do posiadanych umiejętności, obowiązków oraz stanowiska w firmie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu 50*****85 lub przesłania CV wraz z danymi kontaktowymi za pośrednictwem platformy OLX.

Ponadto prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 608334817