2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Magnuszowice
ModernHatch
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektryk - elektromonter w ModernHatch

Lokalizacja

Magnuszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ModernHatch zatrudni na stanowisko – ELEKTRYK - ELEKTROMONTER

Obowiązki:

•  Wykonywanie instalacji oraz montaż urządzeń elektrycznych;

•  Sprawdzanie i konserwacja instalacji elektrycznej;

•  Przeprowadzanie czyszczenia i konserwacji szaf sterowniczych oraz rozdzielczych;

•  Wykonywanie testów działania systemów bezpieczeństwa;

•  Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów wg. harmonogramu;

•  Współpraca z dostawcami materiałów elektrycznych.

Oferujemy:

•  Umowę o pracę na pełen etat;

•  Możliwość długoterminowej współpracy;

•  System premiowy;

•  Ubezpieczenie na życie;

•  Bony świąteczne;

•  Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie aplikacji na olx.pl, na adres e-mail: biuro(malpa)modernhatch.eu lub kontakt telefoniczny:

+48**********33 – w godzinach od 7:00 - 15:00

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Dane osobowe:

ModernHatch Sp. z o.o. Sp.k., jako Administrator danych, udziela Informację o przetwarzaniu danych osobowych na stronie: modernhatch.eu/rodo/

Lokalizacja

Magnuszowice,

Opolskie

Opolskie, Magnuszowice
ID: 871062718