2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Chełm
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk/Elektronik

Wynagrodzenie

4 300 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo "Concept Stal" B&S Lejman Sp.J. Przedsiębiorstwo CONCEPT STAL s.j. ,wiodący producent linii do cięcia i profilowania blach, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Montaż i podłączanie szaf sterowniczych
  • Ogólne prace elektromonterskie
  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (elektronika, automatyka, elektrotechnika)
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych
  • Umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy

Mile widziane:

  • Znajomość sterowników PLC i falowników
  • Znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • Uprawnienia SEP

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List motywacyjny) klikając Aplikuj

lub kontakt osobisty w siedzibie firmy w Chełmie przy ul. Okszowskiej 71.

(0-82) 564 00 66; 77

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 631354088