2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Węgrowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Elektryk Maszyn i Urządzeń

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Firma Meblomaster zatrudni na Stanowisko: Elektryk

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów elektromechanicznych linii produkcyjnych,

  • diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów zasilania i kontroli urządzeń produkcyjnych i infrastruktury technicznej,

  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji ,

  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych infrastruktury elektryczne i elektrotechnicznej oraz wyposażenia zakładu,

  • działania prewencyjne w podległym obszarze,

  • raportowanie do kierownika DUR

Wymagania

  • doświadczenie w działach technicznych,

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne, elektryczne, energetyczne lub mechatronika,

  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP ( GR 1,2) lub gotowości do ich wykonania,

  • wiedza w zakresie, elektryki i elektroniki przemysłowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • skrupulatność i zaangażowanie,

  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP oraz MS Office,

  • wiedza z zakresu sterowania i zasilania napędów eklektycznych

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

Oferujemy

  • stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i kursy ,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Lokalizacja

Węgrowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Węgrowo
ID: 909270592