2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 02 kwietnia 2024

Elektryk Maszyn Produkcyjnych - Belgia - darmowe zakwaterowanie !

Wynagrodzenie

16 400 - 17 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Sint-Niklaas, Belgia - szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Elektryk Maszyn Produkcyjnych

Twoje zadania:

  • konserwacja instalacji elektrycznej oraz instalacji zapobiegawczej maszyn produkcyjnych,

  • usuwanie bieżących awarii maszyn,

  • naprawa drobnych usterek elektrycznych na hali produkcyjnej, montaż i naprawa punktów świetlnych itp.,

  • stosowanie obowiązujących przepisów dotyczących instalacji elektrycznych,

  • rejestracja zużytych materiałów z warsztatu elektryków,

  • nadzór techniczny wśród pracowników produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV lub powyżej 1kV,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką przemysłową (min. 1 rok),

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,

  • znajomości j. angielskiego.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,

  • szkolenie wdrażające,

  • wynagrodzenie brutto w zmianach dziennych (w trakcie szkolenia) 22,80 EUR/godz.,

  • wynagrodzenie brutto w zmianach dziennych (po szkoleniu) 23,80 EUR/godz. (+wyrównanie od pierwszego dnia),

  • wynagrodzenie brutto w zmianach nocnych (w trakcie szkolenia) 26,47 EUR/godz.,

  • wynagrodzenie brutto w zmianach nocnych (po szkoleniu) 27,47 EUR/godz. (+wyrównanie od pierwszego dnia),

  • standard 168 godzin/mies. + możliwe nadgodziny,

  • dyżur telefoniczny +300 EUR/tydz.,

  • dodatek za pranie odzieży roboczej +1,19 EUR/dzień,

  • czeki żywnościowe w wysokości +6,91 EUR/dzień + karta paliwowa,

  • roczna premia +13.pensja,

  • darmowe zakwaterowanie + pomoc polskiego koordynatora.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 902091833