2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Częstochowa
  7. Utrzymanie ruchu - Stare Miasto
Dodane 02 maja 2024

Elektryk - Mechanik CNC utrzymania ruchu

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Wulkan SA produkuje odlewy żeliwne na potrzeby motoryzacji i innych gałęzi przemysłu.

Firma łączy bogatą tradycję odlewniczą oraz nowoczesne technologie odlewania i obróbki odlewów, oferując najwyższej jakości produkty oraz usługi na światowy rynek.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektryk - Mechanik CNC utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Częstochowa

Twój zakres obowiązków:

·         usuwanie zgłoszonych usterek i awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

·         współpraca z operatorami w zakresie pojawiających się usterek,

·         dbanie o należyty stan techniczny parku maszynowego.

Nasze wymagania:

·         wykształcenie min. zawodowe,

·         uprawnienia SEP,

·         dyspozycyjność,

·         samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

·         zaangażowanie w powierzone zadania,

·         dokładność i solidność.

Mile widziane:

·         doświadczenie w naprawach instalacji elektrycznych,

·         doświadczenie w pracy służb utrzymania ruchu.

To oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę,

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·         atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny.

Aplikacje ze zdjęciem, z dopiskiem Elektryk - Mechanik CNC Utrzymania Ruchu oraz klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać na e-mail lub składać osobiście pod adresem: WULKAN SA, ul. Tartakowa 31/33, 42-200 Częstochowa.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 848279560