2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Toruń
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektryk - Mechanik - Gamet Sp. z o.o.

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GAMET Sp. z o.o. - na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się krajowo oraz międzynarodowo ponad 35 lat. Jesteśmy wiodącym producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz akcesoriów drzwiowych. Produkujemy również metalowe stelaże do samodzielnego montażu oraz metalowe ozdoby do dekoracji wnętrz.

Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Twój ładunek pozytywnej energii!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Elektryk - dział utrzymania ruchu

  • Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych - dział utrzymania ruchu

Miejsce pracy: GAMET Sp. z o.o. - zakład Produkcyjny w Toruniu, ul. Chrzanowskiego 33

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy, serwis, bieżące naprawy oraz prace remontowo-konserwacyjne maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji elektrycznych

  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych/instalacji elektrycznych

  • usuwanie awarii oraz usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych/instalacji elektrycznych

  • wdrażanie usprawnień maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy/instalacje elektryczne, rysunki techniczne itp.)

  • posiadanie uprawnień: elektrycznych (do 1 kV), SEP G1 eksploatacja oraz G3 eksploatacja

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na runku

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)

  • bezpłatne dojazdy pracownicze z wybranych kierunków na terenie Torunia

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • zniżki na firmowe produkty

  • dofinansowanie kart Multisport, ubezpieczenia na życie

  • spotkania integracyjne, wydarzenia/sportowo-kulturalne dla pracowników

  • turnieje w piłkarzyki stołowe/darta dla pracowników

  • bilety do kina dla pracowników

  • zajęcia jogi dla pracowników

  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników

  • konkursy plastyczne dla dzieci pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking (samochodowy/rowerowy)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO:

'' Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 912952773