2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Sosnowiec
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektryk / Mechanik-Monter

Wynagrodzenie

5 300 - 13 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

CP Consulting Engineering Services to historia firmy, która dzięki pasji, wizji i konsekwencji stała się jednym z liderów w swojej branży. Z naszych usług korzystają flagowi kontrahenci z całego świata. Doświadczenie na rynku pozwala kreować nam standardy i jednocześnie wyprzedzać oczekiwania.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce Pracy: Europa/ Polska

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie/Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju,

  • Możliwość pracy na projektach dla wiodących koncernów na rynku światowym,

  • Pakiet szkoleniowy umożliwiający szybkie wdrożenie w obowiązki w tym:

    Szkolenia i egzaminy specjalistyczne

    Szkolenia dot. BHP ( w tym VCA, SCC, i inne)

  • Dobre wyposażenie miejsca pracy (ubrania robocze, elektronarzędzia, walizki narzędziowe, samochody służbowe i inne ).

  • Zapełniamy zakwaterowanie, dojazdy, pomoc w adaptacji, opiekę koordynatora, w przypadku pracowników z innych Państw zapewniamy bezpłatną pomoc w legalizacji pobytu i zatrudnienia.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane minimum średnie)

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Elektryk:

  • Praktyczna wiedza z zakresu montażu elektrycznego - np. wykonywanie podłączeń elektrycznych w rozdzielniach (szafy elektryczne PLC, PPOŻ, urządzenia teletechniczne, profinet, urządzenia monitoringu i inne), okablowanie i inne pracy

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych, list kablowych.

  • Pozytywne podejście do pracy i zaangażowanie w codzienne obowiązki,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziana znajomość j. obcych (niemiecki, angielski), dla obcokrajowców wymagana   komunikatywna znajomość j. polskiego lub angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem.

- Monter- Mechanik:

  • Praktyczna wiedza z zakresu montażu mechanicznego - np. montaż tras kablowych, montaż konstrukcji stalowych, montaż maszyn i urządzeń, kotwienie, ustawianie, poziomowanie, pracy ślusarskie i inne pracy monterskie.

  • Uprawnienia adekwatnie do stanowiska - Świadectwo kwalifikacyjne SEP, G1-E/D, UDT zwyżki, podesty ruchome, wózki widłowe – będzie preferowane [możliwość zrobienia uprawnień po zatrudnieniu],

Wynagrodzenie od 4.600 zł/netto do 11 000 zł/netto.

Kontakt w języku polskim:

 +48 50*******06- Agnieszka Wacięga

Kontakt w języku ukraińskim/rosyjskim:

+48**********36 - Anastasiia Muzafarova

CP CONSULTING  - це  компанія, яка завдяки своєму прагненню, баченню та результатам стала одним з лідерів у своїй галузі.  Нашими послугами користуються клієнти з усього світу.  Досвід роботи на міжнародному ринку дозволяє нам створювати стандарти і одночасно перевершувати очікування.

 Шукаємо людину на посаду нашої компанії:

 Електрик/ Монтер- Механік

 Місце роботи:  Европа / Польша

 Пропонуємо:

 • Трудовий договір умова злеценя/ умова о праці

  • Стабільна робота в компанії з усталеною позицією на ринку,

  • Можливість довгострокового співробітництва та розвитку,

  • Можливість працювати над проектами для провідних корпорацій на світовому ринку,

  • Навчальний пакет для швидкого ознайомлення з вашими обов'язками, що включає: навчання та спеціалізовані іспити, навчання з техніки безпеки (в т.ч. VCA, SCC тощо)

  • Хороше оснащення робочого місця (робочий одяг, електроінструменти, кейси для інструментів, службові автомобілі та інше).

  • Ми забезпечуємо проживання, проїзд, допомогу в адаптації, опіку координатора, у випадку працівників з інших країн надаємо безкоштовну допомогу в легалізації перебування та працевлаштування.

    Вимоги:

• Технічна освіта, (бажана мінімум середня),

•  Кілька років досвіду роботи на подібній посаді

Електрик:

• Практичні знання в області електромонтажу - наприклад виконання електричних з'єднань у розподільних пристроях (електричні шафи PLC, техніка пожежної безпеки, телекомунікаційне обладнання, profinet, пристрій моніторінгу та інше), електропроводки та інше

•  Можливість читання електричних схем, технічні схеми, кабельні схеми,

• Позитивний підхід до роботи та прихильність до повсякденних обов’язків

• Вміння працювати в команді

• Знання іноземних мов є перевагою (німецька, англійська), комунікативне знання польської або англійської мови є обов'язковим для іноземців,

• Водійські права категорії B – буде додатковою перевагою

Монтер-Механік :

•  Практичні знання з механічного монтажу – наприклад, монтаж кабельних трас, монтаж металоконструкцій, монтаж машин та обладнання, дюбельний монтаж, установка, вирівнювання, слюсарні праці та інші монтажні роботи.

• Свідоцтва, що відповідають посаді - кваліфікаційний сертифікат SEP, G1-E/D, UDT підносники, рухомі платформи, навантажувачі  [є можливість отримати сертифікати після працевлаштування],

• Позитивний підхід до роботи та відданість щоденним обов'язкам,

Зарплата від 4.600 zł/нетто до 16.500 zł/нетто.

Контакт польською:

Контакт українською\ російською:

+48 797 465 236 -Anastasiia Muzafarova (Анастасія Музафарова)

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 849250211