2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dodane 16 kwietnia 2024

Elektryk - Mechanik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

6 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Produkcji Cukierniczej w Rawie Mazowieckiej zatrudni Mechanika - Elektryka Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU;

  • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe;

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, automatyki i elektryki;

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • samodzielność i operatywność w działaniu;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności urządzeń oraz instalacji;

  • realizowanie bieżących napraw maszyn produkcyjnych;

  • wykonywanie przeglądów i remontów;

  • diagnozowanie usterek

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • wynagrodzenie 5000 zł - 5500 zł netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 738904469