2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bogucin
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektryk / Mechatronik

Wynagrodzenie

5 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bogucin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Rem-Pol Sp. z o.o. specjalizująca się w projektowaniu i budowie maszyn dla przemysłu gumowego oraz oponiarskiego, poszukuje kandydatów na następujące stanowiska: Elektryk / Mechatronik

Twój zakres obowiązków:

• przygotowanie i montaż podzespołów elektrycznych w szafach sterowniczych,

• montaż mechaniczny, pneumatyczny i elektryczny,

• udział w uruchomieniach maszyn oraz linii produkcyjnych.

Nasze wymagania:

• wykształcenie techniczne: elektryk, elektronik, mechatronik,

• sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,

• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy:

• umowa o pracę + premie,

• konkurencyjne wynagrodzenie,

• niezbędne narzędzia pracy,

• prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz członków rodziny,

• ubezpieczenie grupowe,

• wsparcie doświadczonego zespołu,

• podnoszenie kompetencji (projekty międzynarodowe),

• karta Multisport,

• świadczenia socjalne,

• przyjazna atmosfera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bogucin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bogucin
ID: 912909297