2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektryk/Mechatronik ze znajomością angielskiego lub niemieckiego

Wynagrodzenie

90 - 98 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektryk/Mechatronik

Wynagrodzenie: 21,15 euro/h  + dodatki, premie, dopłaty

Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Menem

Zadania:

·         Analiza komunikatów o błędach i awariach w systemach elektronicznych,

·         Wykonywanie prac konserwacyjnych, serwisowych i naprawczych,

·         Regularne sprawdzanie systemów.

Wymagania:

·         Pożądane wykształcenie jako elektryk lub mechatronik,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Bezpłatne zakwaterowanie,

·         Dodatki, premie, dopłaty, dodatek za pracę nocną.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MECHATRONIK” – oddzwonię!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911258323