2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Czarnków
Dodane 29 maja 2024

ELEKTRYK - Metrolog Sp. z o.o.

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie szaf sterująco-zasilających

  • montaż instalacji elektrycznych i sterowania na realizowanych obiektach,

  • serwis kotłowni węglowych, stacji uzdatniania wody oraz innych obiektów,

  • prowadzenie i wykonawstwo prac warsztatowych i obiektowych w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu elektryki,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość instalacji elektrycznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych – delegacji,

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • współpracę w przyjaznej atmosferze w gronie profesjonalistów,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • udział w kursach i szkoleniach,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń – System Premiowy, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 904028650