2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Piotrowice-Ochojec
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektryk - montażysta.

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

ZATRUDNIĘ OSOBĘ NA W/W STANOWISKU  NA TERENIE MIASTA KATOWICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Budowa sieci sygnalizacji świetlnych, energetycznych, oświetlenia drogowego, teletechnicznych

·         Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

·         Montaż oznakowania drogowego

·         Prace przy robotach drogowych

·         Serwisowanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu

·          Usuwaniu awarii i wykonywaniu prac serwisowych i konserwacyjnych na urządzeniach sterowania ruchem, urządzeniach elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych

·           montażu, uruchamianiu i testowaniu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych

·         Naprawie kanalizacji oraz linii kablowych

·         Wykonywaniu prac związanych z przywróceniem nawierzchni oraz infrastruktury drogowej

·         Wykonywaniu prac konserwacyjno-malarskich związanych z utrzymaniem i budową obiektów inżynierskich

·         Wykonywaniu pomiarów elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych

·         Dbanie o odpowiedni stan techniczny obsługiwanych pojazdów i maszyn budowlanych

Nasze wymagania

·  Minimum ZAWODOWE wykształcenie – mile widziane techniczne

·    Przedsiębiorczość, kreatywność i inicjatywa w działaniu

·    Elastyczność

·   Determinacja, zaangażowanie i sumienność w realizowaniu celów i wyznaczonych zadań

·   Samodzielność, komunikatywność i chęć pracy z zespołem

·  Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

·   PRAWO JAZDY KAT. B – warunek konieczny

To oferujemy

·  Pracę w energicznym i młodym zespole

· Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·  Wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

·  Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

·   Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/projektów

·  Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

·   ubezpieczenie na życie

·  kawa / herbata

·  parking dla pracowników

WYNAGRODZENIE:   4 300 - 4 500  brutto + PREMIE

+ premia uznaniowa

+ premia roczna

+dodatek motywacyjny

Istnieje możliwośc szkoleń i poszerzania wiedzy.

Wymagania: Prawo jazdy kat B. , SEP do 1 KV.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Praca od zaraz.

Praca w godzinach od poniedziałku do piątku od 6-14.00

Proszę o wpisanie w CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synchrogop Sp zo.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Synchrogop Sp. z o o

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

- Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,

- posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

- podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 656292842