2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Września
Dodane 15 maja 2024

Elektryk- Monter instalacji elektrycznej

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do holdingu holenderskiego działającego w branży energii odnawialnej. Trudnimy się produkcją warsztatową rurowych instalacji przemysłowych, dla biogazowni i stacji oczyszczania biogazu (biometanowni). Wykonujemy modułowe instalacje zabudowywane w kontenerach morskich, na konstrukcjach stalowych lub bezpośrednio w budynkach. Fabrykujemy rurociągi na zgodność z dyrektywą PED lub ASME.

Twój zakres obowiązków :

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w zabudowach kontenerowych,

  • Montaż opraw oświetleniowych i instrumentacji elektrycznej,

  • Wykonywanie prostych instalacji pneumatycznych,

  • Dbanie o powierzone narzędzia pracy.

Nasze wymagania :

  • Znajomość terminologii z zakresu elektryki i automatyki,

  • Uprawnienia eksploatacyjne grupy I do 1kV,

  • Posługiwanie się schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi,

  • Prawo jazdy kat. "B",

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m,

  • Doświadczenie przy wykonywaniu przemysłowych instalacji elektrycznych mile widziane,

  • Dobra organizacja pracy własnej , odpowiedzialność skrupulatność i sumienność powierzonych obowiązków.

To oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Premie uznaniowe i miłą atmosferę pracy,

  • Elastyczność i możliwość rozwoju zawodowego możliwość rozwoju zawodowego podczas pracy z wykwalifikowanym fachowców w dynamicznej branży energii odnawialnych

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Praca w systemie jednozmianowym.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 918454008