2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Andrychów
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk Monter Instalacji Elektrycznych

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Praca Instalator-Monter Instalacji Elektrycznych

Zakres obowiązków:

– Wykonywanie Instalacji Elektrycznych w Nowych Domach Jednorodzinnych

– Instalacje w Budynkach Przemysłowych

– Instalacje w Budynkach wielorodzinnych

– wykonywanie instalacji zgodnie z projektem i zaleceniami,

– organizacja i przygotowanie materiałów i sprzętu instalacyjnego,

 Wymagania:

– wykształcenie techniczne,

– podstawowa znajomość tematyki,

– doświadczenie w wykonywaniu instalacji Elektrycznych

– umiejętność sprawnego montażu okablowania i innych elementów instalacyjnych,

– prawo jazdy kat. B,

– samodzielność, chęć do pracy, pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

– warunki do rozwoju,

– Profesjonalne narzędzia niezbędne do wykonywania swoich Obowiązków

– pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 914423028