2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Lubin
Dodane 03 maja 2024

Elektryk-Monter Instalacji Elektrycznych

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma o ugruntowanej na rynku pozycji, rozwijająca się na rynkach zagranicznych  w obszarze montaży instalacji przemysłowych poszukuje osób na stanowisko:

Elektromonter

Twój zakres obowiązków

·        okablowanie odbiorników elektrycznych niskoprądowych.

·        okablowanie szaf sterowniczych.

·        budowa tras kablowych wraz z układaniem kabli.

·        Wykonywanie pomiarów i badań pomontażowych.

·        Praca z dokumentacją elektryczną.

Nasze wymagania

·        Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata.

·        Umiejętność czytania rysunków technicznych.

·        Odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole.

·        Gotowość do pracy w delegacji, również za granicą.

·        Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

·        Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

·   Podstawowa znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się                        w miejscu pracy.

Oferujemy

·        Legalne zatrudnienie.

·        Atrakcyjne zarobki.

·        Pełne wyposażenie w środki BHP i narzędzia pracy.

·        Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek.

·        Dodatkowa premia uznaniowa.

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Oferty pisemne prosimy kierować na adres:

FITTERS.TOP Sp z o.o., ul. Wójta Henryka 45, 59-300 Lubin

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 904093013