2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Cieszyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk - obsługa produkcji

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Masterplast w gminie Sośnie - Cieszyn (woj. wielkopolskie) zatrudni osobę na stanowisku:

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych

  • Usuwanie awarii i usterek w obszarze automatyki i elektroniki

  • Udoskonalanie maszyn i urządzeń linii produkcyjnych

  • Kontrola urządzeń i instalacji produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • Bieżące utrzymanie ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Uprawnienia SEP

  • min. 3 - letni staż pracy

  • Umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania

  • Umiejętność identyfikacji i usuwania usterek

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Lokalizacja

Cieszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Cieszyn
ID: 907460190