2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 24 maja 2024

Elektryk od 20,00€/h plus zwrot kosztów podróży

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

AIDe Personalservice GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Obecnie poszukujemy personelu na stanowisko:

w miejscowosci Monachium

Zakres obowiązków:

  • Przeciąganie kabli i podłączanie do szaf

  • Montaż złączy Profinet, M8/M12, RJ45

  • Adaptacja/tworzenie kanałów kablowych

  • Czytanie i rozumienie schematów obwodów

  • Etykietowanie podłączonych kabli

  • Zmiana lokalizacji pracy

Twój profil

  • Wyksztalcenie zawodowe jako elektryk lub porównywalne kwalifikacje( swiadectwo ukończenia szkoly zawodowej )

  • Niezawodny sposób pracy

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 20,00 € za godzinę plus zwrot kosztów podróży i wsparcie w zakwaterowaniu

  • Pełne ubezpieczenie społeczne

  • Bonus świąteczny i wakacyjny

  • Osobiste doradztwo i wsparcie

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915816469