2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Pisarzowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Elektryk - pół etatu lub cały etat

Lokalizacja

Pisarzowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

O nas:

AGA Kompozyty działa od ponad 30 lat w pobliżu Bielska-Białej i zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem kompozytów. Główni odbiorcy należą do branży Automotive, eksport odbywa się do krajów Unii Europejskiej oraz do Stanów Zjednoczonych.

Poszukujemy elektryka w charakterze konserwatora

Zakres obowiązków:

·         utrzymanie w sprawności instalacji elektrycznej na halach firmowych,

·         wspomaganie działu produkcji,

·         wspomaganie działu ślusarskiego.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy

·         Precyzja i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu prac

·         Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

·         Umiejętność organizacji pracy i umiejętność radzenia sobie z presją czasu

·         Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących bezpiecznej pracy

Oferujemy:

·         umowę o pracę wg uzgodnień na pół lub na pełny etat w firmie z ponad 30 letnią historią

·         dobre wynagrodzenie

·         dofinansowanie wypoczynku dzieci i członków rodziny, świadczenia okolicznościowe (zakładowy fundusz socjalny)

·         szkolenia zawodowe

·         możliwość rozwoju poprzez stałą współpracę z producentami z branży Automotive.

Lokalizacja

Pisarzowice,

Śląskie

Śląskie, Pisarzowice
ID: 908911945