2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Chartowo
Dodane 17 maja 2024

Elektryk, pomocnik elektryka

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do pracy ludzi na stanowisko elektryk, pomocnik elektryka.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych

  • Montaż tras kablowych pod instalacje elektryczne

  • Montaż opraw oświetleniowych, gniazd oraz włączników

  • Wykonywanie WLZ

Wymagania:

  • podstawowe doświadczenie w pracy na budowie

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • punktualność i sumienność

  • praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

Korzyści:

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w pełnym etacie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie, B2B

  • różnorodność zadań i nacisk na rozwój i samodzielność

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia

  • Instalacje wykonujemy na terenie Poznania i w jego obrębie

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez adres email

Wypłaty realizujemy zawsze w uzgodnionych wcześniej terminie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na maila.

Z kandydatami skontaktujemy się mailowo w celu umówienia spotkania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 782243606