2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Krosno
Dodane 03 maja 2024

Elektryk / pomocnik elektryka - Belgia - stabilne zatrudnienie

Wynagrodzenie

10 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Masz doświadczenie w pracy jako elektryk i szukasz ciekawej pracy, na uczciwych warunkach i z dobrym wynagrodzeniem, a dodatkowo chciałbyś poznać Belgię - kraj nie tylko słynący z czekolady i piwa, ale także z bogatej kultury i przepysznej kuchni? Mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Poznaj nas: Jesteśmy renomowaną firmą, działającą w sektorze elektrotechnicznym, która swoje projekty realizuje w UE, a głównie na terenie Belgii.

Specjalizujemy się w projektach elektromontażowych, wymagających zaangażowania, precyzji i kreatywności. Niezmiennie, od prawie 15 lat działamy w branży elektrycznej, a dobre referencje i dobra sława kierują do nas kolejnych klientów.

Dzięki stałym kontraktom możemy oferować naszym Pracownikom stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bardzo dobry social oraz ofertę urlopów i dni wolnych na przyjazd do Polski w najważniejszych okresach świątecznych.

Zapraszamy do pracy na stanowisku: ELEKTRYK

Lokalizacja: Belgia

ale zapraszamy kandydatów z całej Polski

Jakie będziesz miał obowiązki:

  • Montaż i instalacja systemów elektrycznych zgodnie z wytycznymi technicznymi

  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych

  • Przeciąganie okablowania oraz układanie tras kablowych

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

  • Wykonywanie instalacji PPOŻ

  • Współpraca z zespołem przy realizacji projektów

  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości pracy.

Czego oczekujemy od naszych pracowników:

  • Doświadczenia jako elektromonter (min 2 lata, warunek konieczny).

  • Znajomości przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych

  • Braku ograniczeń w pracy na wysokości powyżej 3m

  • Prawa jazdy kat. B

  • Uczciwości, odpowiedzialności za wykonywane zadania oraz chęci rozwoju

  • Radości z pracy i fajnego teamu

Osobom spełniającym te kryteria oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki socjalne - dotrzymujemy ustaleń a nawet potrafimy mile zaskoczyć :)

  • Świetne warunki zakwaterowania

  • Ciekawe realizacje - będziesz się doskonalił

  • Służbowy samochód z określonym limitem kilometrów w celach prywatnych na terenie Belgii (zwiedzanie/ zakupy)

  • Stałą pracę w stabilnej firmie, mamy wielu pracowników z długim stażem

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV

Nie zwlekaj! Zostań częścią naszej dynamicznej firmy i zacznij nową przygodę w Belgii już dziś!

Zapraszamy!

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 914692233