2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Skarżysko Kościelne
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk - remonty zbiorników

Lokalizacja

Skarżysko Kościelne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Naftoserwis Sp. z o.o. jest stawiającą na rozwój, największą firmą w Polsce świadczącą specjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz paliwowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: praca na terenie całej Polski

(nr ref. 08/01/2024)

Zakres obowiązków:

  • obsługa techniczna, konserwacja urządzeń oraz instalacji technologicznych oraz prowadzenie prac ślusarsko – remontowo – serwisowych na terenie obiektów bazy paliw,

  • monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń w podległym systemie technologicznym w zakresie obowiązujących norm i przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska i organizacji pracy,

  • usuwanie usterek i awarii technologicznych w działaniu instalacji, maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami,

  • przeglądy okresowe maszyn i urządzeń w bazach paliw zlokalizowanych na terenie Polski,

  • prowadzenie prac mechanicznych, ślusarskich zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,

  • udział w procesie rozruchu technologicznego instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum  średnie techniczne o kierunku mechanicznym lub elektromechanicznym.

  • doświadczenie zawodowe - min. 1rok pracy na stanowisku ślusarz, mechanik, elektromechanik,

  • umiejętność analizy i interpretacji rysunku technicznego,

  • podstawowa obsługa komputera i pakietu biurowego MS Office,

  • umiejętność  przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji  typowych urządzeń i maszyn elektrycznych,

  • obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (tygodniowych lub dłuższych),

  • mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych, uprawnienia TDT: do obsługi urządzeń transportu bliskiego, obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych, obsługi i konserwacji przeciągarek wagonów po torach.

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą mailową CV w terminie do 04.02.2024 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj"

w tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny 08/01/2024

W odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne uprzejmie prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Naftoserwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-903) przy ul. Finlandzkiej 10, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”.

W przypadku wyrażenia chęci uczestnictwa w następnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Naftoserwis Sp. z o.o. prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Naftoserwis Sp. z o.o.”.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Klauzuli informacyjnej dla osób biorących udział w rekrutacji, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.naftoserwis.pl

Informujemy również, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Skarżysko Kościelne,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko Kościelne
ID: 888553190