2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ostrołęka
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektryk samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma TARGOR-TRUCK, jeden z leaderów branży transportowej w naszym regionie, poszukuje osób na stanowisko: Elektryk samochodów ciężarowych

OBOWIĄZKI:

- naprawa samochodów ciężarowych i naczep zgodnie ze zleceniem

- obsługa komputera diagnostycznego

- diagnozowanie usterek

WYMAGANIA:

- doświadczenie w naprawie aut dostawczych, ciężarowych

- wykształcenie min. zawodowe (w zawodzie Elektryk/Elektromechanik Samochodowy)

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

OFRUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń w oparciu o stawkę godzinową

- wysoki standard warunków pracy

- pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

- pakiet specjalistycznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego

- profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

- przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole

- gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez funkcję Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

W przypadku braku powyższego oświadczenia oferta pracy, oraz zawarte w niej dane osobowe nie będą przetwarzane i zostaną usunięte. Więcej na www.targor-truck.pl/polityka prywatności.

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 905939057