2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbrowa Górnicza
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk samochodowy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy:  Dąbrowa Górnicza

system czasu pracy: podstawowy czas pracy jednozmianowy

Zakres obowiązków:

- ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach oraz maszynach budowlanych

-  kompleksowa naprawa i wymiana podzespołów oraz zespołów pojazdów samochodowych

-  sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych

Wymagania:

Wykształcenie: min. zawodowe lub średnie techniczne o profilu samochodowym lub mechanik maszyn budowlanych

Doświadczenie zawodowe: min. trzy lata praktyki w wykonywaniu napraw pojazdów lub maszyn budowlanych

Kwalifikacje:

-umiejętność rozróżniania i interpretowania podstawowych parametrów technicznych pojazdów samochodowych, maszyn budowlanych, silników spalinowych, urządzeń stanowiskowych oraz narzędzi uniwersalnych i specjalistycznych stosowanych podczas montażu

-umiejętność naprawy i obsługi pojazdów samochodowych oraz maszyn budowlanych

-umiejętność rozpoznawania i klasyfikacji części maszyn budowlanych wchodzących w skład silnika, a także podstawowych układów oraz instalacji pojazdów i maszyn budowlanych

- wykonywania napraw elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych oraz obsługa urządzeń diagnostycznych.

- mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne.

-  prawo jazdy kategorii min. B

-  umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w zespole oraz  zdolność logicznego i analitycznego myślenia

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Pracowniczy Program Emerytalny

Ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie do biletu miesięcznego na przewozy pracownicze

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji udziela Szef Działu Remontu tel. 60*****13 w godz. od 6:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 906610346